极速赛车168开奖官网开奖记录.2023极速赛车开奖记录查询.开奖查询历史 ti

Caritas Dioqezan Tiranë – Durrës

2023极速赛车开奖网.开奖现场直播结果 Nesh

― Historiku i “Caritas Dioqezan Tiranë-Durrës” ―

Historiku i ‘Caritas Dioqezan Tiranë-Durrës’ fillon në vitin 1998. Fillimisht ai është hapur për ti ardhur në ndihmë Emergjencës Kosovare, një dyndjeje të madhe e cila u zhvendos në Shqipëri për shkak të Luftës Civile, që po zhvillohej në Kosovë. Grupi i punës që përbëhej nga Drejtori, një sekretare dhe një shofer që ofronin sherbime në sektorin social dhe shëndetësor, fillimisht ka shërbyer vetëm për ti bërë ballë Emergjencës Kosovare.

Caritasi Dioqezan Tiranë-Durrës ka zhvilluar aktivitetin e tij edhe pas përfundimit të kësaj emergjence, duke iu shërbyer popullit të arqidioqezes sonë nëpërmjet projekteve e programeve, që janë mbështetur vazhdimisht nga donator të ndryshëm ndërkombëtar.

168极速赛车在线开奖结果.全国开奖官网

Disa nga projektet që po zbatohen aktualisht në Caritas Dioqezan Tiranë – Durrës janë;

1. YourJob 

2. Të lirë për t’u nisur. Të lirë për të qendruar. 

3. “Nothing about us, Without us”

4. Projekti Kombëtar për Migrimin

5. Fëmijët dhe të Rinjtë

6. Emergjencat / Ndihmë familjeve në nevojë

2023极速赛车公式技巧个人经验.开奖结果1分钟 e Fundit

极速赛车免费人工全天分析开奖数据.app官网下载

极速赛车规律图解.开奖结果官网

Adresa

Bulevardi Zhan D'Ark, pranë Katedrales së Shën Palit, Tiranë

Telefoni

+355 42 259 758

Email

info@caritastirana.com

168极速赛车平台.官网开奖最新地址

友情链接: 2023澳洲幸运10开奖查询 168澳洲幸运8开奖记录结果 168幸运飞行艇查询历史 168极速赛车开奖记录 168极速飞艇官网在线开奖结果2023 2023澳门六合彩开奖查询记录 2023香港六开彩开奖历史 澳洲幸运5开奖官网开奖结果 澳洲幸运10在线开奖直播手机版 PC蛋蛋幸运28官网查询开奖直播 幸运飞艇168历史开奖结果筛选